Markalar
 
Kampanyalı
 
Aktif Ziyaretçi 2
Dün Tekil 417
Bugün Tekil 322
Toplam Tekil 401398
IP 3.236.16.13

Kategori Bulutu
ERRO - FLASH ou JAVASCRIPT DESABILITADO!
 
Yorumlar
Esenler Atışalanı Bilgisayar Servisi Web Tasarım Esenler Atışalanı Bilgisayar Servisi Web Tasarım
text_stars
TAHMİNLERİMDEN ÖTE KURUMSAL BİR FİRMA
Esenler Oruç Reis Bilgisayar Servisi Esenler Oruç Reis Bilgisayar Servisi
text_stars
komşumuz diye demiyorum 10 numara 5 yıldız
 

Hakkımızda

  HAKKIMIZDA
 
Toti Bilgisayar Ltd., 1997 yılında İstanbul-Bakırköy’de, Türkiye’nin Elektronik ve Bilgi İşlem Açığında katma değer yaratmak amacıyla kuruldu.

Geçen yıllarla hızla kendisini geliştiren Toti Bilgisayar Ltd., öncelikle kendi bölgesinde lider konuma geldi. Sürekli ve istikrarlı büyümesini müşteri odaklı çalışması sayesinde gerçekleştiren Toti Bilgisayar Ltd. personeline ve bilgi birikimine yaptığı yatırımla sektörde söz sahibi bir proje firması oldu.

1997 yılında EXPER Bilgisayar'ın Esenler bayisi ve YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ olan Toti Bilgisayar Ltd., 2008 yılından itibaren WOON/SUNNYBilgisayar satışını ve teknik servisini de bünyesine katan firmamız artan bir yükselme ile büyümeye devam etmektedir. Esenlerde siz değerli müşterilerimizeTSE hizmet kalitesiyle hizmet sunmaktayız. Kalite politikamız için tıklayınız.

Toti Bilgisayar LtdInterpro pazar araştırma şirketinin yaptığı araştırmaya göre 2000 yılında Türkiye’deki ilk 500 bilişim şirketi arasında 418 inci sırada yer almış, 2001’de 304 üncü sıraya yükselmiştir. Bugün, 15 kişiyi aşan profesyonel kadrosu ile Toti Bilgisayar Ltd., özellikle Satış-Teknik Destek, ADSL, ISDN, Web Sayfaları Projeleri üzerine geliştirdiği çözümlerini doğrudan müşterilerine sunmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu Microsoft Sales Specialist ile Bilgisayar sektörünün tartışmasız yazılım lideri Microsoft ile entegre olarak Global çapta çalışma hedefinde ilerlemektedir. Komple çözüm + Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti felsefesi ile çalışan Toti Bilgisayar Ltd., projelerinde; tek bir kartuş alımıyla, şehirlerarası sistem entegrasyonuna aynı hassasiyeti ve müşteri memnuniyetini gözetmektedir.

Satış, Proje Geliştirme (Yazılım-Donanım), Müşteri Hizmetleri (Teknik Servis ve Yazılım Destek), Sarf Malzemeleri ve İdari Hizmetler departmanları ile her zaman etkili, hızlı, dürüst ve güler yüzlü hizmet vermeyi kendine amaç edinen Toti Bilgisayar Ltd., inanıyoruz ki; daima müşterileri ile birlikte, müşterilerinin desteği ile yükselmeye ve büyümeye devam edecektir.

Toti Bilgisayar Ltd. anahtar teslimi projeler üretir. Bir projede karşınızda birçok muhatabınız değil, sadece Toti Bilgisayar Ltd. vardır. Toti Bilgisayar Ltd.'den projeniz ile ilgili tüm mal ve hizmetlerin, en kalitelisini satın alabilirsiniz. Örneğin,

  • Kendi alanlarında en kaliteli ve en ekonomik tüm ürünlerin temsilcilikleri veya yetkili satıcılıkları,
  • Bu ürünler konusunda yetiştirilmiş kadro, yedek parça ve sarf malzemesi,
  • İleri düzeyde Web yazılım desteği,
  • Kendi alanlarında uzman proje ortakları veya kaliteli taşeronlar
  • Tüm bu faktörleri bir araya getiren "Sistem Bütünleştirici" proje yönetimi yaklaşımı ve kurulan bu projelerin yaşatılması için mükemmel bir destek ve HelpDesk organizasyonu.

Toti Bilgisayar Ltd.'ın yazılmalarının çoğunu kendisi üretmesi nedeni ile, müşteriler için gerekli değişiklikleri anında yapabilmesi de mümkündür. Ayrıca Toti Bilgisayar Ltd., sözleşmeli müşteri desteğinde; sektörel destek elemanları, CallCenteruygulamaları ile 24 saat destek, cihaz takası, Internet, HelpDesk (modem bağlantısı) gibi tüm modern destek metotlarını uygulamaktadır. Tüm bu destekleriingilizce olarak da verebiliriz. 

Toti Bilgisayar Ltd.
 2000'li yıllardaki yeni misyonunu:
"Büyük ve orta ölçekli işletmelere, kendi konularında detaylı Donanım çözümleri ile özel yazılımlar üretmek ve desteklemek..." olarak belirlemiştir.
ZİYARETÇİ SAYACI
   Toti Bilgisayar Ltd. Bilgisayar Servisi | 0212 5723333 © 2021 | Her Hakkı Saklıdır.
Aktif Ziyaretçi: 2 Bugün Gelen: 702 Dün Gelen: 1319 Toplam Ziyaretçi: 6622618